Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat a Dexter? Érdemes...

Jó sorozat a Dexter? Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
Utálom az átlagos, uncsi sztorikat. Valami izgalmasra vágyom, és hallottam, hogy a Dexter a legjobbak között van. Eddig ilyen sorozatokat néztem: Lost, Szökés, Ezel, Róma, Tudorok. Nagy izgalommal várom a Grey's anatomy 9. és a TVD 4. évadját, addig is leszeretném kötni a figyelmem mással. Szóval vélemények a Dexterről?
2012. aug. 22. 21:40
 1/9 anonim válasza:
100%

Helló

Igen, jól hallottad a Dexter valóban a legjobbak között van, mindenképpen ajánlom hogy nézd meg. Izgalmas, nem sablonos, és összefüggőek a részek. (Minden évadnak van egy fő cselekményszála, de az évadok is összefüggenek egymással). Eddig 6 évad ment le, ősszel jön a hetedik, egy évad 12 részes.

Amit még tudok ajánlani: Odaát, The Walking Dead(feliratos), Gyilkos elmék, Vámpírnaplók.

Jó sorozatozást :):D

2012. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az Odaáton is gondolkoztam, de előbb szerintem jön a Dexter. :)
2012. aug. 22. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó.
2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Róma bejött, nézd meg majd a Spartacust is, elég jó.
2012. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom még ajánlani a Sherlockot és a 9. Dokitól kezdve a Doctor Who-t. Mindkettő nagyon jó, Moffat egy beteg zseni.
2012. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon ajanlom a Dextert, lebilincselo sorozat! En majdnem egyhuzamban neztem meg az osszes reszt :)
2012. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Nagyooon jooo es izgalmas,csak nem kene meghaljon Rita :((((((((((
2012. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Gratulálok előző. Esetleg több fordulatot és részletet nem árulnál el a kérdezőnek, hogy már ne is kelljen megnéznie egy részt sem? :P

Amúgy jó sorozat a Dexter, én a humorát bírom. :)

2012. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ha bannolnak, a jó k***va életbe hogy nem tudsz egy spoilert kirakni b****meg.
2013. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!