Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit érdemes tanulni egyetemen?...

Mit érdemes tanulni egyetemen? Amiből magyarországon vagy akár külföldön (anglia, usa, angol nyelvű területen) is meglehet élni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Első blikkre azt mondanám: helyesírást...


Egyébként az egészségügy a legjobb befektetés - szerintem.

2012. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nyelvek kommunikáció/tárgyalóképes szintig

2. Gépész-, elektomérnök

3. Gazdasági ismeretek

4. Informatika


Agrár felsőfokú egyetemmel, 3 beszélt nyelvvel (magyaron kívül) külföldi állásportálokon találtam magamnak jól fizető munkát. Ha a nyelv megvan, akkor az érdeklődési terület a következő, ami irányában választanod kell!

2012. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És a munkád összefügg mind a három nyelvvel?
2012. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azt tanulj elsősorban amihez készséget és elhivatottságot érzel. Én is tengek lengek évek óta az érettségi óta, mert mindenki "okos" tanácsát figyelembe vettem, és próbáltam értékelni és szem előtt tartani...


Ami nekem segített, és bátorított arra, hogy a látszólag "legkevésbé jónak tűnő felé" elinduljak az ez a teszt:


[link]

2012. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én leginkább a mérnöki tevékenységre szavazok!!! Angliában, és amerikában nagyon megbecsülik a magyar építő/építész kollégákat, mert a magyar képzésben sokkal nagyobb tudást kapnak a mérnökeink mint szerte az a világban mindenhol.


Bevett, és nem egyszer előfordult gyakorlat, hogy egy gyakorlott, többdiplomás külföldi mérnök helyett egy Magyarországon végzett pályakezdőt alkalmaznak (de ez inkább Amerikára jellemző)


De ezekkel kis hazánkban is sokra viheted egy kis kézügyességgel, és fantáziával!!!


Üdv egy Építőmérnök (amiből rohadt kevés van az országban :)

2012. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
orvos
2012. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!