Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha most B1 és B2 szint között...

Ha most B1 és B2 szint között van az angol nyelvtudásom, akkor érdemes elmennem felsőfokú nyelvtanfolyamra, vagy inkább menjek B2-es szintű tanfolyamra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagy B2-n, akkor elég kemény lenne számodra a felsőfokú tanfolyam, szerintem. Oda már használható szókincs kell és biztos nyelvtan, a felsőhöz szükséges szókincs úgyis jön magától a gyakorlófeladatok során. Emellé sok pluszt is kell tenned, olvasni, filmet/tv-t nézni, rádiót hallgatni.

Szóval, szerintem elég lesz a B2 tanfolyam is. (mondjuk amin én voltam az teljesen vizsgára készített fel, pedig arról volt szó a beiratkozásnál, hogy a szókincsbővítésre és nyelvtanra mennek rá.. :/)

2012. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!