Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A ETH Zurich (Swiss Federal...

A ETH Zurich (Swiss Federal Institute of Technology) egyetemen van-e fizika szakon Angol oktatás vagy csak németül?

Figyelt kérdés
Válaszotok előre is köszönöm!

#egyetem #német #oktatás #Svájc #angol #Zürich #universites #top egyetem
2012. szept. 8. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapképzés csak németül, a mesterképzés csak angolul van.
2012. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Retekszisz ***** válasza:
Csak németül, ráadásul a felvételi vizsgákra magyarként nem sok esélyed van. Szerintem inkább a mesterképzést tervezd kint. Egyébként jó választás, Európa legjobb műszakija :D
2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendben megondolom majd a mesterképzést :) Amúgy Eltére gondoltam h ott fogom csinálni az alap képzést.. Aztán meglátjuk a továbbiakat. Ja és Persze h az egyik legjobb ttk :) Főleg fizika és azon belül is a Atom fizika érdekel nem véletlen gondolkodtam azon :) :P
2012. szept. 16. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak nem értem ezeket a ,,magyarként nem sok esélyed van" kijelentéseket.


Mitől lesz kevés esélye?

2018. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!