Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyibe kerül egy jó matek,...

Mennyibe kerül egy jó matek, fizika magántanár?

Figyelt kérdés

Esti gimnáziumba megyek ,és az egyetemre ez a két tantárgy kellene .Viszont fizikából eléggé úgy érzem ,hogy a tudásom=0 szerintetek össze lehet így hozni 2 év alatt egy emelt szintű fizika érettségit? Persze sok tanulással ,meg egy jó magántanárral.

Illetve láttam sok helyen ,ilyen felkészítő tanfolyamokat amik elég olcsónak tűnnek pl:30óra 15 e Ft-ért persze csoportos.Ezek mennyire lehetnek jók , mert kb ez az összeg amit rá tudnék áldozni egy hónapban. Arra gondoltam ,hogy elsőnek elmegyek egy ilyenre ,hogy lássam hol ,és is állok mennyire könnyen fogom fel,és utána megyek magántanárhoz(már ha kell még utána) konkrét problémákkal. Szerintetek ? Ha tudtok jó tanárt , vagy tanfolyamot ajánlhattok is !

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 3. 05:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek ez havi szintre lebontva pont beleférne.(Mondjuk csak egy tantárgy)


[link]

2012. jún. 3. 05:30
 2/3 Kamcikusz válasza:
Én a pitagorasz studióba járok, nagyon kedvesek és profik a tanárok, csoportos foglalkozás. (max 5 fő) Havi 20-25 ezer ft, viszont nekem sokat segített. :)
2012. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
matek: 2000 ft-ba óránként (nem csoportos)
2012. jún. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!