Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek a londoni...

Mi a véleményetek a londoni King's College egyetemtől?

Figyelt kérdés
Milyen ott tanulni, mennyire nehéz bejutni, mennyire van híre, mennyire nehéz megélni ott külföldről bemenve tanulni, ilyesmi... :D

#egyetem #London #King's College
2012. szept. 17. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A top egyetemek koze tartozik.


Bekerulni, hat eles a verseny.

Nezd meg a honlapjukon hogy a te karodra miket kernek.


jelentkezesi hatarido a 2013-as tanevre:

orvosi kepzesekre: oktober 15

tobbire: januar

az UCAS rendszeren keresztul


mondjuk van amihez kernek teszteket amirol mar lecsusztal pl. orvosinal az UKCAT


mivel az angol nem az anyanyelved kell IELTS vagy TOEFL nyelvvizsga azt is leirjak mennyi ponttol fogadjak el


interju is van


a tandijat a brit allam meghitelezi neked eleg jo kondiciok mellett


a megelhetes viszont nagyon draga, videki egyetemre mondtak havi 200k-t megelhetesre kint tanulok, amit mondjuk azt mondtak hogy suli mellett heti 20 oraval meg tudtak szerezni munkaval

munkalehetosegek vannak es jobban igazodnak az orarendedhez mint itt


Londonban a megelhetes meg dragabb, de a kereset is tobb.


mikorra es melyik kar erdekel egyebkent?

a honlapjukon eleg sokminden jol le van irva es kontaktolhatsz is veluk

valamint biztosan vannak forumok ahol masok leirjak a tapasztalataikat a felveteliel kapcsolatban

2012. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fiziologia szakot neztem, azt olvastam, hogy kemia es biosz erettsegit kernek. Az nem tiszta, hogy emelt vagy kozepszintu kell-e.

Jo hallani, hogy a megelhetes azert megoldhato. Koszi a valaszt. :-)

2012. okt. 5. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:

nyilvan az emelt a jobb, de amig nem tudnak rola hogy van emelt is vagyis ha nem kerdezel ra ellesznek a sima erettsegivel


amint barmelyik egyetemnel rakerdezel melyik kell kapasbol az emeltet mondjak hiaba fogalmuk sincs rola hogy az mennyivel komolyabb egy vizsga :)


Hat nem tudom.

En most 1 evig kint dolgozom Londonban, vallalkozast inditok kozben, ami remelhetoleg kitermeli majd a tanulasom alatt a megelhetest, meg neha hazajovok es remelhetoleg mar kint is maradok egy jo idore :)


De ha a vallalkozas nem jon be akkor is ott a megkeresett kozel 1 evi fizu ami 1-1,5 tanevre eleg utana meg nyaron megint tudok dolgozni.

2012. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!