Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyenek az londoni középiskol...

Milyenek az londoni középiskolások?

Figyelt kérdés

Most fogunk kiköltözni Londonba, ahol folytatni fogom a gimnáziumot (10.oszt).

Nagyon örülök a helyzetnek, meg minden (szüleim munkája alakult így), de egyszerűen f*sok a Gimnáziumtól!! Egy csomó embertől hallottam már, hogy a nagy-britanniai gyerekek milyen rosszak, meg tényleg borzasztó dolgokat hallottam róluk, filmekből, könyvekből, meg ismerősömtől is. Félek, hogy nagyon csúnyán kicsúfolnak, meg minden szrt csinálnak majd velem, mert már itt se nagyon tudtam beilleszkedni (najó, beszélgetés szintjén elvoltam..).


2012. febr. 3. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én csak egyetemistákról hallottam az unokabátyámtól, szerinte jófejek. Ne aggódj nem hinném, hogy bunkók lennének. Próbálkozz beilleszkedni, menj oda olyanokhoz akik szimpatikusak neked. De még az is lehet, hogy lesz egy kedves gyerek, aki rögtön megy segíteni neked beilleszkedni. :) (Én ismerek ilyet, csak az más országban volt.)
2012. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, hát.......Én is ebben reménykedek, csak tényleg Európa szerte rossz hírük van a nagy-britanniai fiataloknak
2012. febr. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!