Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bünügyi nyomozó szeretnék...

Bünügyi nyomozó szeretnék lenni Nagyon nehéz? Magyarországon mennyire lehet meélni ezzel a szakmával?

Figyelt kérdés
Bünügyi helyszínelő szeretnék lenni hány évig kell tanulnom és nagyon nehéz elvégezni ezt a szakot????

2012. szept. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk a helyszinelo es a nyomozo ket total kulonbozo dolog :)
2012. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bünügyi helyszínelő...bocsi elírtam
2012. szept. 26. 17:37
 3/5 anonim válasza:

Általános suli+Szakközépiskola+Tisztképző+Egyetem.

Havi 300-400 ezer forint.

Meg éri teljesen én is annak tanulok. Vagyis jövőre fogok. ><

2014. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maki81 válasza:
Barátocskáim! Nagyon el vagytok tévedve a rendőri fizetések terén... Biztos forrásból mondhatom, hogy egy bűnügyi technikus - vagy az ámerikás sorozatoknak köszönhetően helyszínelő - nemhogy 300 - 400 ezret nem visz haza, de még a felét sem... - természetesen ehhez a családi pótlékot nem számoltam hozzá. Egyébként a HSZT- ben utána lehet nézni.
2014. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maki81 válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=KYU8rWQLtOQ&feature=share


Kis szösszenet - a Zala Megyei Rendőr- főkapitányság Bűnügyi-technikai Osztályának vezetőjével beszélgetnek...

2014. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!