Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szlovákiai lányból lehet...

Szlovákiai lányból lehet Magyarországon nyomozó? Járhat oda rendőrtisztibe főiskolába?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 18:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egy szlovák lány miért pont itt akar nyomozni,most nem azért...
2010. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de nem kell megsértődni ha a magyarokat preferálják munkaerő felvételnél..
2010. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felvételizhetsz oda,mint bármilyen más magyar felsőoktatási intézménybe,de igaza van az előttem szólóknak.
2010. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz!
2010. máj. 10. 21:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem szlovák lány, hanem szlovákiai... Attól még, hogy Szlovákiában élek, még magyar vagyok, már bocs.
2010. máj. 10. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálatok van valami hasonló jellegű intézmény vagy rendészeti szakközép vagy ilyesmi?
2010. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos van, de sajnos nem nagyon tudok szlovákul, és nem szívesen lennék itt rendőr. De ennek most nem sok köze van a kérdéshez.
2010. máj. 16. 18:19
 8/12 anonim válasza:
Ekkora retardáltat.Attol még hogy vki szlovákiai nem szlovák te csíra kőagyú.Hova jártál te iskolába?
2010. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm, hogy mellém állsz, de finnomabban, ha kérhetem. Ha így beszélsz, mégis mit gondolhatnak rólad(és a véleményedről)?
2010. máj. 24. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:

a feltételek ugyan azok kell legyenek, mint a határon belül élőknek. ösztöndíjat, kolit a tanulmányi átlaghoz, szociális helyzethez kötik, illetve kolinál a távolság is számít.

nekem van kárpátaljai csoporttársam és volt szobatársam erdélyi, szóval az állampolgársággal nem lehet probléma. a bürokrácia viszont megszivathat olyannal, hogy pl a szlovák nyelven kiadott papírjaidat hitelesített fordítóval kell magyarra átiratnod, mert azt nem fogadják el, amit magadnak csinálsz.

(én egyetemre járok, de a fősuli sem lehet nagyon eltérő)

2010. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!