Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek 13/F vagyok, és...

Mit tegyek 13/F vagyok, és Amerikába akarok színész lenni pénz és kinézet van de mit tegyek (Normálisak please)! :?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nőjj fel majd csinálj amit akarsz amíg gyerek semmit sem tehetsz magadtól.
2012. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
honnan van 13 évesen több mint 10 milliód?
2012. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nöjek fel?? Épp attól vagyok depis, hogy túl sok idött vesztettem el am most komolyan 30 évesen kezdjem el az 1kicsit késö nem?
2012. febr. 24. 21:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Létszi segítsetek! :(
2012. febr. 24. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
elhiheted hogy több millió forintodba lesz,hogy pontosan mit is kell tenned nem tudom,de nem 1-2 nap lesz míg meg tudsz belőle élni,lehet hogy évek,és addig muszáj enned,lakást fizetned,21 év alatt nem szokás kimenni mert az után legalább valami más melót is tudsz vállalni amiből pénz van,persze ezt is csak akkor ha perfekt nyelvtudásod van és állampolgárságod,de azt úgy szokták hogy először itthon befutsz utána mész amerikába szerencsét próbálni tele zsebbel és karierrel,de nem akarlak elkeseríteni 13 évesen már ismert nevednek kéne lennie ha tehetség vagy,ha nem vagy tehetség akkor felejtős az USA is.
2012. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki ír is vmit= (THX) de am tom ezen vok depis vagy úgy 1 hónapja nem eszek nem iszok normálisan és 1 hónapja úgy telik el a napom hogy reggel felkelek nyugodtan majd eszembe jut ez az egész,hogy már 13 vok és nem tok mit tenni inkább kinyírom magam de attól félek akk azzal a tudattal halok hogy nem tettem semmit ,hogy elkerüljem,de mi a f.-t tegyek NEM TOK MIT TENNI baz és ebbe örülök bele én nem vok olyan aki ebbe belenyugodna bár olyan lennék......mit tegyek szted?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2012. febr. 24. 21:51
 7/16 anonim válasza:

Nagykorúsítsd magad. És felnőttél jogilag.

nem tom pontosan, de ha betöltesz egy bizonyos életkort 14-16 felnőtté válhatsz, persze csak ha apu anyu,megengedte...

2012. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
KÖSZI akár mit tudsz ird le am ez jo ötlet apum jogász..:) thx :S
2012. febr. 24. 22:11
 9/16 anonim válasza:

Szia!

Amikor en voltam ennyi idos, engem is hasonlo gondolatok nyugtalanitottak nap mint nap.

Gondolom amiatt mert valamivel nem voltam kibekulve az eletemben. Az iskolaban rosszul teljesitettem, nem erdekelt semmi. Amint vegeztem az altalanossal es elkezdtem a kozepsulit, mellette 16evesen elkezdtem dolgozni is. 17 evesen kimentem Svajcba babysitterkedni egy magyar csaladnal. Most 24 vagyok, Hollandiaban elek 5eve es minden jora fordult. Hogy miert? Mert vegre lenyugodtam. Ne tord a fejed azon, hogy megolod magad mert felesleges.Ne tord azon, hogy mid nincs es mi kene, mert felesleges. Forditsd az energiad arra amid van,kulonben kesobb megbanod. Egyel, igyal jokat es rohogj bele a rossz pillanatok kepebe. Akkoriban en is ezt a tanacsot kaptam, mai napig bennem van: Fel kell noni, meg kell nyugodni!

2012. febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szeretem ha mar ilyen fiatalon van valakinek annyira celja,hogy mar mar beleorul.Gondolod van tehetseged a szineszetre?Itt jartal valami szineszeti tanfolyamra?De ha a szuleid is biztatnak akkor irassanak be oda suliba,szineszetibe akar.Ezt,hogy lehet jogilag nem tudom,de csak utana kell nezni.Ha nem megy akkor akar home stay.Egy amerikai csaladnal elhetnel,ez mar nem olyan nehez szerintem,en japanban elek es sokan jarnak ide csak azert,hogy japanul megtanuljanak stb.De te mar csak tudsz angolul;-)Ne idegeskedj otthon hulyesegeken(ongyilkossag)hanem inkabb keress az interneten tanacsokat.En nagyon jo otletnek tartom.De De en a home stay-t javaslom,mert fo a biztonsagod es mivel fiatalkoru vagy egyedul nem elhetsz.
2012. febr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!