Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Most akkor jövőre még ingyenes...

Most akkor jövőre még ingyenesek a skóciai egyetemek az EU-s állampolgároknak? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok elbizonytalanító hírt olvastam, és nekem például ezen múlik a jelentkezésem. A Saas honlapján ezt a cikket találtam: "Tuition fee support for dual EU (non UK) and UK nationals

Any student starting a course of higher education in session 2013-2014, who is a dual EU (non UK) and UK national, will not be entitled to a tuition fee award from SAAS simply because of their EU (non UK) nationality. In order to qualify for a tuition fee award as an EU (non UK) national, they must have exercised their right of residence elsewhere in the EEA or Switzerland, which includes the member state of which they are a national, before their relevant date."

Ez most a kettős állampolgárokra vonatkozik, vagy minden EU-sra?



2012. okt. 6. 08:59
 1/2 Dubi ***** válasza:
Én úgy látom a kettős állampolgárokra vonatkozik.
2012. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha belinkeled az oldalt, talán könnyebb...
2013. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!