Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hanyadik osztalyba kene...

Hanyadik osztalyba kene vissza mennem, mik a lehetosegek?

Figyelt kérdés

Szoval altalanos iskola 7-ba jartam mikor ki koltoztunk a csaladdal kulfoldre. 14 eves voltam most 17 eves vagyok. Nagyon jo tanulo voltam 4.8 atlaggal vegeztem mindig.

Valoszinuleg viszafogunk koltozni kb 1-2 even belul inkabb 2, akkor olyan 18-19-20(durvan) leszek.


Milyen lehetosegeim lennenek a tanulassal kapcsolatban?

Foleg..szeretnek enekorat venni s komolyan venni a zenet vegre ...tudom mar a hangszerrol lekestem de..talan meg az enekles..


Mik a lehetosegeim?


2012. okt. 12. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
nezzetek el a helyesirast, nem surun irok magyarul :/
2012. okt. 12. 23:48
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
ha csak a hetedik osztályod van meg, akkor értelem szerűen nyolcadikba tudsz csak kezdeni. talán megoldható valahogy magántanulóként, hogy mégse kelljen már 19 évesen az általános iskolások között lenned. utána meg esti tagozaton lenne célszerű a középiskolát elvégezni.
2012. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Te Jo eg azt hittem ez kamu hogu vissza kell mennem nyolcadikba. ..ahhh ez szemetseg miert nem fogadjak el az itt vegzett osztalyaimat??? Ez tok hulyeseg...mi lenne ha egy kulfoldi diak magyarorszagra koltozne? ? Akkor az ovodaba iratnak be vagy mi a f? ??


Nah mindegy azert koszi a segitseget es bocsi a kesoi valaszert

2012. okt. 19. 02:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jártál ott iskolába, biztosan el fogják fogadni... csak hozd a bizonyítványt:) .Járjatok utána az iskolába, ahova mennél. - illetve oktatási hivatalban, vagy valahol. Amúgy, hol élsz most? :)
2012. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Dehogy kell visszamenni a nyolcadikba! Beszámítják a kinti iskolát, ha ott megcsináltad a középiskolát, akkor itt mehetsz egyetemre, bár a tárgyak és vizsgák elfogadtatása kicsit időigényes procedúra, de el fogják fogadni a kinti dolgokat is.

Ha az éneklés érdekel, Zeneművéseti Karra felvételizhetsz például egyetemre minden gond nélkül.

2012. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első kommentelő, ugye nem gondoltad komolyan? Rengeteg külföldi jön magyar egyetemre, szerinted ők végigjárják a magyar általános iskolát előtte? :)

Amúgy általános- és középiskolában is be lehet csatlakozni, hozzánk is jött 10-edikben pl. olyan diák, akinek egyik szülője magyar volt, a másik német, eddig kint járt iskolába és most Magyarországra költöztek.

2012. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!