Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 11.-es gimnazista vagyok és nagyon foglalkoztat az ausztriai továbbtanulás. Nagy lehetőséget látok benne, de nagyon keveset tudok róla. Már próbáltam utána nézni, de nem sokra jutottam. Nyelvet beszélem, de inkább magyar nyelvű egyetemre szeretnék menni. Fő irányom biológia. Aki tud segíteni, annak nagyon megköszönném.
2012. okt. 23. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

magyar nyelvu egyetem szerintem nincsen...de mit is ernel vele...? utana mehetnel vissza Mo-ra ahol nincs lehetoseg, ha meg nem tanulod meg a szakszavakat akkor itt hogy akarnal ervenyesulni?

szoval gyurj ra a nyelvre! es nezz korul az Uni Wien honlapjan, ott van biosz szak tutira.

2012. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy nagyon jó szemszög. Köszönöm és az oldalt is megfogom nézni.
2012. okt. 24. 19:34
 3/3 Retekszisz ***** válasza:
Ez nem egy jó szemszög, ez az egyetlen normális szemszög. Nincs Ausztriában magyar nyelvű felsőoktatás, miért is lenne? Miért fizessenek azért az osztrákok plusz pénzt, hogy a magyarok, akikről meglehetősen csúf képük van, náluk tanulhassanak ingyen? Tanuld a németet nagyon serényen, mert nagy szívás van, ha nem érted, ami az előadáson elhangzik, amúgy meg ahogy az első hozzászóló is leírta, uni wien, vagy esetleg a BOKU-n is vannak ilyen bio-akármicsoda szakok.
2012. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!