Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nem tudnátok mondani egy...

Lilii22 kérdése:

Nem tudnátok mondani egy cserediák programot?

Figyelt kérdés
kb. fél évre ki szeretnék menni Londonba tanulni. Eddig sajnos még nem találtam meg a jó cserediák programot, aminek Angliával is van összeköttetése, szóval kérlek segítsetek nekem ha tudtok! Cserediákot fogadnánk is, de elsősorban én szeretnék kimenni a következő tanévre(középiskolás leszek). Előre is köszönöm :)

2012. dec. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz Londonhoz vagy Angliához, de szeretnél tényleg családtaggá válni egy külföldi családban, akik nem anyagi érdekből fogadnak be valakit, akkor ajánlom a YFU-t. www.yfu.hu Velük lehet menni az USA-ba és Dél-Afrikába is. Itt nincsen Anglia, mert ott szinte lehetetlen olyanok találni, aki nem kérnek pénzt a befogadásért.
2012. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
nem.... fiatal vagy még elég lenne egy hét is ...először tapasztald meg milyen is ...én az európa2000 középiskolába járok ahol van erre lehetőség..tavaly Törökbe mentünk..azon belül sok helyre ...de szinte ingyen most olaszba megyek ingyen :PP
2012. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

esetleg nem tudnátok megmondani, hogy ez a YFU milyen költségekkel jár?

2012. dec. 10. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt tájékozódhatsz az árakról:

[link]

Azt hiszem, idén már sajnos lekéstél az ösztöndíjakról, de azért érdemes lehet felhívni őket, van-e még valamilyen lehetőség. Hány éves vagy? 18 éves korig lehet kimenni, szóval még van időd. Addig pedig fogadhattok is akár, bár gondolom, ez a szüleidtől is függ:)

2012. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok és szándékunkban áll cserediákot is fogadni:)

köszönöm szépen a segítséget! :)

2012. dec. 12. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, és sok kellemes élményt kívánok! :)
2012. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!