Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy működik a cserediák program?

Hogy működik a cserediák program?

Figyelt kérdés
pl. Magyarország - Amerika

2012. nov. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is megkapod a cserediákod nevét, felveszed vele a kapcsolatot. Írtok egymásnak. Aztán ha kimész hozzá, nála laksz, az ő családjának a szokásaihoz kell igazodnod. Az ott töltött idő alatt amíg ő iskolába jár, nektek programokat szerveznek, délután vagy este pedig közös programokon vesztek részt, ha úgy adódik. Fordítva ugyanez, az a kevésbé izgis része :D
2012. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. nov. 30. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a szervezettől is függ. Akikkel én voltam (YFU), volt itthon egy úgynevezett kiválasztás, ahol eldőlt, alkalmas vagyok-e a programra. Aztán volt itthon egy felkészítő tábor, meg kint is, év közben is voltak táborok, egészen az év végégig. Kint egy családdal laktam és iskolába jártam, mint minden közéiskolás.
2012. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltál kint?
2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Az engem is éredekelne, hogy mennyi ideig voltál kint; és ha van időd akkor tudnál nekem mesélni róla?( pl. család, társaság, suli, hogy viszonyultak hozzád az osztálytársak, programok, stb). Előre is köszönöm.:D
2013. jan. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!