Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külföldön szeretnék egyetem...

Ha külföldön szeretnék egyetemre menni hol tudok utánanézni, hogy ahoz mi szükséges?

Figyelt kérdés
Pl. ha a Stockholmi egyetemre szeretnék menni, akkor oda mindenféleképp kell nelvvizsga, de ezen kívül mondjuk, hogy mennyi a tandíj, hány szemeszteres a képzés stb. ezeknek hol tudok utánajárni. Interneten nem nagyon találtam semmit.
2012. dec. 9. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát helyesen írni biztos nem kell, talán betudják majd annak, hogy külföldi vagy.
2012. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kint akarsz tanulni gondolom beszéled a nyelvet , irj egy e-mailt az egyetemnek. Valószínübb, hogy ők hamarabb és jobb választ fognak tudni adni,mint a gyk olvasói.
2012. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nezz korul az adott egyetem honlapjan, minden le van irva! ha meg valami kerdeses, akkor irj emailt a tanulmanyi osztalyra, ok segitenek.
2012. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!