Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek ösztöndíjjal...

Szerintetek ösztöndíjjal megéri külföldön középiskolába menni tanulni? Vagy akkora nagy különbség nincs külföldi és magyar középiskola között?

Figyelt kérdés
2 év, a teljes ellátás, szállás fizetve.
2012. dec. 28. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzodon tuti sokat dob, szerintem érdemes lenne. Viszont!!! Én is ösztöndíjjal tanultam kint, ami elvileg mindent fedez, adtak egy bizonyos pénzösszeget mielőtt kimentem, azonban az a pénz konkrétan a szállásra nem volt elég, pedig a koliba laktam. Kérdezz rá hogy tuti mindent fizetnek-e, vagy csak egy szerintük elegendő összeget adnak-e.
2012. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt a weblapukról másolom: Az iskolák által felajánlott ösztöndíjak többnyire fedezik a tanulás, a szállás és a teljes ellátás költségeit. (Ez iskolától függően 50.000-90.000 USD, azaz a két év során nagyságrendben 10-18 millió Ft).

Amúgy meg csak azért habozom mert nem tudom eldönteni, hogy itt hagyjak mindent és irány külföld, vagy pedig maradjak itt a barátaimmal.

2012. dec. 28. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri, ha nem tudsz nagyon jól angolul. Ha viszont nagyon jól tudsz, én nem mennék ki, mert ugyanazt tanulod meg, gimi után pedig úgyis haza kell jönnöd, hacsak nem fogsz ki valami egyetemi ösztöndíjat.
2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen program vagy lehetőség ez? esetleg privátban leirnad?
2013. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!