Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne? (bővebben lent)

Hülyeség lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
9-es vagyok egy közepesen erős szakközépiskolában. Több okból kifolyólag el szeretnék innen menni. Ahova nagyon szerettem volna menni, oda nem vesznek fel, hülyeség lenne, ha jövőre újra megpróbálnám? De akkor 11-es koromban kezdem majd az első osztályt(16,5 évesen). Megérné? Mostani sulimban csak a szakma erős, az érettségi tantárgyakkal nem foglalkoznak. Indokot is kérek!
2012. febr. 22. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt nem igazán értem!
2012. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha most 9.-es vagy(2011-12-es tanévben), õsszel, amikor át lehet iratkozni(azaz már nyáron intézkedned kell) 10.-es leszel(2012-13-asban), amint megpróbálod, nem? Egyébként meg nem elõlrõl kezded a 9.-et, csak ha ott, ahol most vagy, megbuknál, tehát a 9.-ben szerzett jegyeidet be fogják számítani, mintha ott szerezted volna. Amit meg esetleg õk tanultak már egy évig, de te nem, abból tehetsz osztályozó vizsgát.

Ha rosszabból jobb suliba mész, viszont készülj fel, hogy alapos indokot várnak, tavaly miért nem sikerült felvetetned magad, most mivel kívánsz többet nyújtani, stb. de nem hülyeség megpróbálni.

2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom tényleg nem értitek.:( Na, szóval. Most 9-be járok, a 2011/2012-es tanévben. Jövőre(2012/13) egy teljesen más orientáltságú osztályba átmennék, nyelvi előkészítőbe, megtanulnám a nyelvet középszinten(tehát másodjára járnék 9-be), és megpróbálnék felvételizni A GIMI-be.:D Oda úgyis középhaladó/haladó szinten kell angolul beszélni. Így feleslegesen töltöttem itt egy évet, de tapasztalatszerzésre bőven jó volt. És akkor a 2013/14-es tanévben megint a 9-et kezdeném. Hülyeség lenne?
2012. febr. 23. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
10.-ikes lennél A Gimiben.
2012. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, akkor is a 9-et kezdhetném csak el.
2012. márc. 14. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre csak akkor lehet válaszolni, ha már tudod, mi a jövőbeli terved. Meg hát tudni kéne, melyik az a szakma, amitt ott akarsz hagyni.

Ha pedig gimnáziumba jelentkezel át, utána már a szakmának annyi.

2012. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ruhaipari a szakma, és tudniillik ez már halott hazánkban...
2012. márc. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!