Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van aki jelentkezett a harvard...

Van aki jelentkezett a harvardi vagy a yalei egyetem vmelyik online oktatására?

Figyelt kérdés
milyen a képzés, mire jelentkeztél? milyen szintű nyelvtudás kell hozzá? a vizsgák hogy zajlanak? tényleg teljesen ingyenes?

2013. jan. 16. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Harvard es Yale van, harvardi es yalei (au) nincs, ti. az egytemek neve nem a varosok neve amiben vannak -ami az elobbinel Cambridge/Boston, a Yale eseteben epdig New Heaven.


Egyebkent semmifele online oktatasa nincs egyik egyetemnek sem. Semmifele. Vannak a youtube-ra felrakott kurzusok pl [link]


Amir Te gondolsz, azok online kurzusok, ami nem kepzes. Nem ad diplomat, sem semmit, hanem papirt arrol, hogy xz kurzust elvegezted. Ez egyebkent komoly penzekbe kerul. [link]


Tehat kepzesrol szo sincs, arrol pedig, hogy ingyen lenne, plane nem.

2013. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsõ válaszoló, szerintem erre gondol a kérdezõ:

[link]


A Stanfordnak is voltak / vannak ingyenes kurzusai, fõleg informatikai.

[link]


A Yale-rõl ezt találtam, de nem hiszem, hogy ez ad bizonyítványt: [link]

2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok, nagyon erõs angol nyelvtudás kell hozzá mindenképpen. Csak a Stanford kurzusáról tudok nyilatkozni (nem végeztem el ugyan, idõhiány miatt, de elkezdtem). Ott elég gyorsan haladnak, tömény az anyag, rendszeresen vannak nehéz házi feladatok (amit én kezdtem el, ott fõként programozási feladatok voltak). Olyan, mint bármelyik kurzus bármelyik top amerikai egyetemen. (Onnan van összehasonlítási alapom, hogy én is amerikai egyetemre járok.) Bár nem tudom, hogy téged milyen szakterület érdekelne.
2013. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, én jelentkeztem. Jelenleg elvégeztem a Harvard egyik kurzusát, ami 8 hetes volt.

Voltak beadandók is. Az ingyenes bizonyítványt hétfőn lehet letölteni a honlapjukról.


A másik kurzus, amit szintén most csinálok, a Warvick (Anglia) egyetem kurzusa. Ez is 8 hetes. Viszont a bizonyítványért itt fizetni kell. Átszámítva kb. 10 ezer forintot.


Angol felsőfokon tudok, mert nyelvtanár vagyok, tehát nekem érthető, de a videókhoz van felirat vagy szövegátirat, amit letölthetsz és elolvashatod. Tehát középfokú tudás és szöveg elegendő talán. Amúgy gyönyörű angolsággal beszélnek.


Tehát egy próbát mindenképppen megér.

2014. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amennyiben tényleges diplomát szeretnél szerezni, úgy hogy nem utazgatsz oda-vissza Magyarország és X ország között, akkor ajánlom a tényleges online egyetemet. Bizonyos szinten ingyenesnek mondható. Csak a regisztrációért és a vizsgákat kell fizetni. Regisztráció: 10-50$. Fél éves vizsgadíj 100$

Az egyetem 2012-ben megkapta a teljes nemzetközi akkreditációt.


A,) ARTS AND SCIENCES COURSES (Művészeti és tudományos kurzusok)

Online Learning Online Education Strategies

English English Composition 2 (proctored course)

Business English (elective for CS students only)


Mathematics College Algebra (proctored course)

Calculus (elective for BA students only)

Introduction to Statistics

Statistical Inference

Discrete Mathematics

Natural Sciences Introduction to Environmental Sciences

Social Sciences Introduction to Sociology

Globalization

Introduction to Psychology PSYC 1504 None

Introduction to Economics ECON 1580 None

Arts and Humanities Art History

Introduction to Philosophy

Ethics and Social Responsibility

Greek and Roman Civilization


B,) Year 1 (Gazdasági kurzusok)

Online Education Strategies

English Composition 2 (proctored course)

College Algebra (proctored course)

Principles of Business Management

Basic Accounting 3

Microeconomics 3

Macroeconomics 3

Year 2 (Két éves)

Principles of Marketing (proctored course)

E-Commerce (proctored course)

Business English 3 None 0 3 (required)

Principles of Finance 1 3 BUS 1102 3 0

Personal Finance 3

Multinational Management

Introduction to Statistics (proctored course)


Az egyetem neve: University of The People (Bárki jelentkezhet) És teljes körű és jogú diplomát adnak a képzései) [link] Ezen az egyetemen híres professzorok tartanak előadást, a Harvardról a Yale-ről, és az MIT-ről.


A híres MIT-nak is van online és ingyenes kurzusai, ahol szinte az összes látogatható óráikat online részt vehetünk rajta, külön oldala van az Online kurzusaiknak:

[link]


Jó tanulást mindenkinek, akit érdekelnek!

2014. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Így tanulhattok a világ legjobb egyetemein ingyen, otthonról: a 25 legjobb oldal

[link]

2015. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!