Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Brit, amerikai, nemet, francia...

Brit, amerikai, nemet, francia, vagy kelet azsiai (esetleg egyeb) egyetemek? Miert?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kivancsi, hogy ha ti valasztanatok hova mennetek egyetemre? Mi indokolna (mar a nyelvtanulason kivul)?


Pl. Nemetorszagba Munchenben, mert ott jo a matek, sok hires ember oda jart, magasan van a ranglistan, stb


vagy


Romaba mert szeretem a varost, a pizzat, es egy jo baratom szerint jo az oktatast...


vagy


Londonba mert ott nagyon jo az egyetem, Europa legnagyobb penzugyi kozponta, nem zavar a rossz a kaja vagy az eso, stb


Tehat arra vagyok kivancsi, hogy kinek milyen elkepzelese vagy tapasztalata a vilag kulonbozo oktatasi rendszererol vagy egyetemeirol.

2009. aug. 30. 17:01
 2/3 anonim válasza:

K.A.U.S.T-ba egy Szaud-Arábiai szuperegyetem

és ott a világ legjobb oktatói vannak németből és USA-ból és japánból.

[link]


a fotók az egyetemről

[link]

a honlapjuk:

[link]

2009. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én szívem szerint a berlini Humboldt-ra járnék szívesen, vagy Heidelbergbe, mert imádom Németországot, és nagyon színvonalasak az egyetemei. :)
2010. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!