Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek milyen lenne az...

Szerintetek milyen lenne az hogyha a gimnáziumot Londonban végezném el? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék majd kint élni, és ezt tanulàs szempontjából jónak tartom. Van kint ismerösöm aki 8. osztàly félévekor (tavaly) ment ki és mára mondhatni tökéletesen megy neki a nyelv. Vagy arra is gondoltam hogy (mivel még nem olyan jó az angolom) elöször nyelvi elökészítön leteszem a középfokú nyelvvizsgát és aztán megyek ki gimibe. Bocsi, hogy hosszú voltam de ez nagyon fontos! Véleményeket kérnék.:)
2013. febr. 24. 18:55
 1/1 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet,én is gondolkodtam már ilyenen. Vágj bele! Mit veszíthetsz?

Nekem úgy volt alsóba, hogy kimegyünk egy évre, de tiltakoztam és most már bánom. Most talán Belgiumba megyünk munka miatt,de arra már nincs nagyon kedvem.

Sok sikert! :)

2013. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!