Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Londoni gimnázium? Mit gondolt...

Londoni gimnázium? Mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék majd kint élni, és ezt tanulás szempontjából is jónak tartom. Van kint ismerősöm aki 8. osztály félévekor (tavaly) ment ki és mára mondhatni tökéletesen megy neki a nyelv. Vagy arra is gondoltam hogy (mivel még nem olyan jó az angolom) először nyelvi előkészítőn leteszem a középfokú/felsőfokú nyelvvizsgát és aztán megyek ki gimibe (külföldre). Bocsi, hogy hosszú voltam de ez nagyon fontos!
2013. márc. 1. 22:24
 1/2 Dubi ***** válasza:

Ha van pénzed, biztos jó lesz. Ha nincs olyan sok, akkor én inkább a külföldi egyetemre spórolnék a helyedben ;)


Egyébként nem tetted fel ugyan ezt a kérdést korábban is? Iszonyat ismerős ez a szöveg.

2013. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az elsö ilyen kérdésem:) Köszi a segítséget, nagyon megfontolandóra veszem:)
2013. márc. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!