Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem kint tanulni külföldön? 16/L

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon foglalkoztat, hogy új nyelveket tanuljak, sajnos ezt iskolában(legalábbis ahova én járok) nem lehetséges magasabb szinten. Arra gondoltam, hogy jó lenne kimenni külföldre vmi olyan helyre ahol angolul beszélnek. Egy baj van, hogy nagyon keveset tudok angolul, eddig németet tanultam és most ebben az évben kezdtem el angolul. Hogyan tudnék kijutni ? Hol lenne érdemes megpróbálnom, egyáltalán lehetséges így iskolába járnom ? Több programot megnéztem, ami nagyon tetszett az az AFS volt. Nagyon tetszik, hogy megtanulod az adott ország nyelvét plusz még az angolt is fejleszted. Van vkinek van ami tapasztalata ?

2013. ápr. 1. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha van rá pénzetek, akkor jelentkezz az AFS programjaira, vannak intenzív 2 hetes nyári tanfolyamok is, azalatt biztos megtanulsz.
2013. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyorki92 válasza:

Egyetemekről tudok csak. Némettel elmehetsz Ausztriába. Ahogy tudom, félévente 300-400 eurós dija van neki.

Én jelenleg Finnországban tanulok. Angol nyelvű oktatás, maga a suli teljesen ingyenes, tankönyvekre sincs gond mert nagy egyetemi könyvtárak vannak. Csak ajánlani tudom. Ha ráfekszel az angolra, akkor érettségiig simán elsajátithatod középszintre, vagy még jobbra is.

2013. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!