Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában vannak olyan tanfoly...

Kyttana kérdése:

Angliában vannak olyan tanfolyamok, mint itthon az okj? Előrébb juthatok vele, ha kint elvégzek ilyen tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy Angliába költözöm. Elsősorban dolgozni, de az előrejutás érdekében szeretnék tanulni kint valamilyen tanfolyamot...valamilyen könyvelő-képzésre gondoltam. Szerintetek érnek valami? Létszi, akinek van már valamilyen tapasztalata az segítsen!

2013. ápr. 2. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek. A második kérdés innentől értelmét vesztette.
2013. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak van valami amit érettségi után el lehet végezni- már ha elfogadják az itthoni érettségit. Egyetemre nem szeretnék menni, mert valószínűleg nem bírnám anyagilag...
2013. ápr. 2. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha Angliában akarsz könyvelő lenni akkor mindenképpen ott kell elvégezned valamit mert mások a könyvelési szabályok.


Magyar könyvelői OKJvel ott át fognak rajtad nézni.


Valamilyen képzés biztos hogy van, mert ők sem a kisujjukból szopják a tudást.

2013. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én náluk vizsgáztam:

[link]


Tanulni meg otthon, az ajánlott könyvekből tanultam. De vannak tanfolyamok is, szintén otthon tanulósak, de kapsz egy segítőt, akivel konzultálhatsz.

Meg ahogyan az előttem szóló is írta lehet egyetemen, illetve fősuliban is tanulni de arról nem sokat tudok.

A magyar képzés Angliában legfeljebb hasznos, de ha itt Angliában akarsz könyvelni akkor itteni képzést csinálj (amit már otthon is elkezdhetsz, az angol könyvekből, sőt talán még vizsgázhatsz is otthon valami vizsgaközpontban, de ezzel kapcsolatban faggasd fenti linken található intézményt)

2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5/5 vagyok, egy kis fogalomzavar az otthonnal... álmosodom...

az első sorban az "otthon"-t úgy értettem, hogy nem jártam be sehová

a végén, amikor azt írtam, hogy már otthonról elkezdheted ott meg úgy értettem, hogy Magyarországról, még a kiköltözés előtt

2013. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 18. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is az az NVQ?

Az NVQ a National Vocational Qualification, egy szakképesítés, olyasmi mint az OKJ. Skóciában ezt a képesítést SVQ-nak nevezik azaz Scottish Vocational Qualification.

2016. jan. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!