Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Párizsban jelentkeztem szociál...

Párizsban jelentkeztem szociális nyelvtanulásra az ottani helyi polgármesteri hivatalba, nem vesznek fel, mert nincs fizetett egészségbiztositásom kinn, ill valamiféle felelösségbitositásom. Milyen okmányra van szükség? Ki tud olcso tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Francia nyelvtudás nélkül nem kapok munkát/angolul jol beszélek/,nem tudom mit tehetek ?A magyar férjem Párizsban dolgozik de nem alkalmazott,igy utána se kapok okmányokat Várom köszönettel válaszukat.közáphalado szinten tudnám folytatni,mert a Magyar Követségen végeztem egy 3 honapos kezdö tanfolyamot ,de az nagyon drága.
2013. máj. 7. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!