Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nem tudom mit kezdjek magammal...

Nem tudom mit kezdjek magammal, szerintetek? (Reál-szak) (TRA)

Figyelt kérdés

-Tudok rajzolni, méghozzá elég jól de nem annyira profi szinten.

-Matekem 7-8 (3-4).

-Fizikám 8 (4).

-Informatikám 10 (5).

-Töri, vallás, zene, biosz, nyelvek jók de nem szeretem.

-Földrajz megy 9-10 (5).

-Logika/filozófia 9-10 (5).

Nagyjából ezeket tanuljuk mi. Gondolkoztam építész mérnökinn Magyarban, mert azt mondják hogy nálunk nem olyan jó. ilyen jegyekkel Matekböl Fizikából elég lenne ?

Meg szeretném folytatni a jégkorongozást de gondolom a kettö nem megy együtt. Informatikai egyetemre gondoltam még.

Lényegében olyan kéne ami jól is keres. Meg azt nem tudom hogy Magyarban, hogy vannak a dolgok. De jóformán máson nem gondolkoztam, ha van néhány lehetöség kérlek írjátok le. Köszönöm mindenkinek.



2013. máj. 29. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
én sokáig építésznek készültem, aztán úgy döntöttem informatikára váltok. az építészek nem keresnek jól, a válság kikészíti őket, ellenben informatikusokra egyre inkább szükség van és jól keresnek.
2013. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!