Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen Olaszország? Melyik...

Milyen Olaszország? Melyik városba érdemes menni hosszútávra?

Figyelt kérdés
fél vagy egy évre szeretnék kimenni egy külföldi csereprogrammal, csak még nem tudom melyik olasz városba érdemes menni.
2009. okt. 8. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább Észak-Olaszországba menj. PL. Milánó, Torinó, Genova..
2009. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Olaszországba sehova. Rosszindulatú egy népség. Mondtam, hogy magyar vagyok, erre elkezdtek röhögni ezek a cigányok.
2009. okt. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milánó,róma :]
2009. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nagyon sokszor voltam Olaszországba, ezeket a városokat javaslom:

-Pisa, Livorno, Lucca, Sienna, Volterra, Montepulciano (az utolsó 2 a szüleim kedvence)

ha esetleg Toscana-ba mész, ajánlom a borokat... :)

2010. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát Olaszor.-ban nagyon nagy eltérés van az északi és déli emberek közt.

Délen rengeteg jó hely van.Bár ott sokkal temperamentumosabbak az emberek.

Északon- ahol már többször jártam,és olasz barátaim is ott laknak- Padovát ajánlják legjobban. Triesztet is mondták,de szerintük ott nem olyan nívós az oktatás.

AZ emberek, mellesleg IMÁDNIVALÓK :):):) Tényleg!!! :) én fogadtam már olaszt. És ááá fantasztikusak.

rengeteget beszélgettem velük, arról is, hoyg a magyarokat nem sok helyen szeretik európában és ők teljesen elvoltak halva ettől, mert szerintük, még egy ilyen normális emeberk nincsenek mint mi voltunk.

De hangsúlyozom nagyon nagy különbség van északi és déli olaszok közt.

De akkor is Szeretem őket :)

2010. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!