Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek az EF...

Mi a véleményetek az EF nyelviskoláról? (EF International Language School)

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tanult már nyelveket ezzel az iskolával? Van valakinek bármilyen tapasztalata? Merre voltatok?:) Engem a 9 hómapos, egész éves tanfolyam érdekelme! Minden vélemény érdekel!:)

#nyelvtanulás #külföld #iskola #angol #nyelviskola #EF International Language School
2013. jún. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a velemenyem (evekkel ezelott en is kacerkodtam a gondolattal) h nagyon jo kis program, de rohadt draga. Tehat ha kenyelmesen megengedheted magadnak, akkor hajra.


A masik h nagyon nemzetkozi csapattal fogsz elni, tehat ha valoban a helyi dolgokat, embereket akarod megismerni, akkor azt neked kell osszehoznod.

2013. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Xma válasza:
Az EF egy nagyon komoly nyelviskola föleg gazdag embereknek amint az arakbol is lathattad ha kertel egy ingyenes prospektust. Nagyon hivatalosak es magas szinvonalon kepzik a diakokat.Ez egy maganiskola ahol magasszinten oktatnak. Itt inkabb a penzt szab hatart, ha van erre penzed akkor mindenkeppen javaslom.
2013. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2szer voltam EF-fel. Először Angliában majd Spanyolországban. Valóban elég drága viszont az oktatási színvonal elég magas. A tanárok nagyon jól és türelmesen elmagyaráznak mindent. Viszontha az ottani kultúrára vagy emberekre vagy kíváncsi, akkor azért valóban neked kell tenned, viszont itt egy teljesen nemzetközi környezetben vagy és így más kultúrákat és országokat is megismersz, mialatt gyakorlod a nyelvet!
2013. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!