Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a kolozsvári babes bolyai egyetemre?

Figyelt kérdés
magyarországról tervezném hogy oda mennyek tanulni, viszont nem tudom mire számíthatok menyire nehéz oda bekerülni
2013. jún. 28. 18:06
 1/4 skh5 válasza:

Szia!:)

Én is Magyarországról tervezem ,hogy ott tanulok tovább...és ez a kérdés engem is érdekelne,illetve a felvételi pontos menete!


2-án küldtem el az érettségi és a gimnáziumi bizonyítványom angol nyelvű hitelesített másolatát és a jelentkezési lapot,de elvileg ez csak ahhoz kell ,hogy elfogadják kint a bizonyítványaimat.


Azt viszont nem tudom mi az amit a második körben kell beküldeni.


Te milyen szakra jelentkezel?

2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Idén még tudtommal nem annyira nehéz, mivel még felvesznek csak az érettségi bizonyítvánnyal. Ha van ismerősöd, aki oda jár, tőle nem ártana megérdeklődnöd.:)
2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tud valaki informálni esetleg?


Milyen érettségi átlag szükséges a Babes-Bólyai Tudományegyetem pszichológia szakára történő sikeres felvételihez?


Az érettségim átlaga sajnos csak 2,6 lett. Bár van egy alapszakos diplomám, tudtommal az nem számít. Maximális pontszámú írásbeli felvételi esetén kb. milyen átlag szükséges?


Köszönöm előre is!

2016. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érettségin kívül mik a felvételi követelmények a Babesre? (néprajz, kultúratudomány/művelődésszervező és töri szakra)
2021. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!