Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy Angliában megfizethetőbbek az egyetemek és jobban megéri, mint itthon?

Figyelt kérdés
Most néztem meg jópár egyetem honlapját, és már csak egy tanévre is csillagászati összegeket kérnek.
2013. júl. 3. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondja mindenki. Mégis honnan vetted?
2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez leginkább a fizetés-tandíj arányban igaz, hiszen ugye ott magasabbak a fizetések (és a megélhetés is).
2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert divat.
2013. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ilyet még senkitől sem hallottam :D
2013. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul megfizethetobbek mint Mo-on, sot, (igaza egyes szakokon Mo-on is csillagaszati osszegekbe kerul a tanulas), ar-ertek aranyban sokkal jobbak, nyilvan. Jobban megeri, mert a 120 brit egyetem nagyobbik resze lenyegesen elismertebb mint barmelyik magyar egyetem - de ez nem jelenti azt, hogy olcsobbak lennenek.
2013. júl. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még ha nincs is pénzed rá, igényelhetsz diákhitelt, ami minden költséget fedez, ráadásul a visszafizetési mód is baráti: csak akkor kell majd elkezdened visszafizetni ha a jövedelmed egy bizonyos összeget meghalad.
2013. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!