Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Vannak ösztöndíj lehetőségek...

Vannak ösztöndíj lehetőségek egy kanadai középiskolában?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy itthonról Kanadába. Szeptemberben kezdem a gimnáziumot és őszintén szólva régóta dédelgetem ezt az álmomat. Hogy Kanadában tanulhassak. Van egyáltalán ilyen lehetőség? És ha van, akkor hogy és miként működik? Esetleg van köztetek olyan, aki maga is élt már egy ilyen lehetőséggel? Eléggé ambiciózus vagyok, bármilyen feltételnek kész lennék eleget tenni..a kérdés csak az, hogy érdemes-e egyáltalán ezen gondolkodnom? A google találatai között találtam pár dolgot, de a honlapokból szinte semmire nem kaptam választ.

#ösztöndíj #külföldi oktatás #kanadai középiskola
2013. júl. 19. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!