Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ismeri valaki a Bécsi Egyeteme...

Ismeri valaki a Bécsi Egyetemet (Uni Wien)? Milyen szakok vannak? Tanul ott valaki?

Figyelt kérdés
Milyen esélyekkel indulnak a magyar diákok? Tényleg nincs felvételi?

2013. júl. 25. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen nehéz a STEOP?
2013. júl. 25. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Megcsinálható a STEOP. Nem olyan vészes, mint hirdetik, de sokan kibuknak. Ha megbuksz valamiből, akkor sicsen gáz, mert újra próbálkozhatsz. Azt hiszem 2x. Tanulni kell.

Mindenki egyenlő eséllyel indul. Az osztrák egyetemek helyeinek 75%-a a hazaiaknak van fenttartva értelemszerűen. De ígyis szinte mindenkit felvesznek. Aztás a STEOP majd elegyengeti az emberek számát. Felvételi csak az orvosin és a művészetin van, de felvételi elbeszélgetés az van. Arra mondják sokan, hogy vicc, mivel kérdeznek valamit...mummogsz németül valami, vagy angolul, ha angol szakra mész és felvesznek. Én olyat még nem hallottam, hogy valakit ne vettek volna fel Bécsbe. Könnyű bekerülni, de könnyű kiesni, bár mint mondtam...megcsinálható. Én is most készülök kimenni, vagyis megyek. Szeptemberben.


www.mde.hu

[link]


Utobbi mobil, bocsi de telefonról vagyok. :D

itt tudsz tájékozódni rendesen. (némi németet vagy angolt igényel) az mde-t leszámítvan. :)

2013. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem, hogy nem egy olyan embert vesznek fel, aki nem igazán tud németül. Majd az idő folyamán megtanul. És ezek is át mennek az elbeszélgetésen.
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ott Turizmus és Vendéglátás szak?
2013. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van. De rosszat linkeltem.
2013. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2013. júl. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!