Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit érdemes a Bécsi Egyetemen...

Mit érdemes a Bécsi Egyetemen tanulni, milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés

Mennyire tud egy hallgató magyarként ott elhelyezkedni?

Mik szükségesek a bejutáshoz?

Német,angol egyaránt szükséges?

Illetve a bécsi élet felől is meghallgatnék pár érdekességet:)

Tudjátok,a személyes tapasztalatokból mindig többet tudtam meg,mint egyes oldalakról,így előre is nagyon hálás vagyok 1-2 beszámolóért,segítségért:)



2013. júl. 15. 23:21
 1/2 titkosleányzó válasza:
Szia! A baratom Becsben tanul,dolgozik,el. Attol függ,melyik egyetemre szeretnel menni. Hat a nemet az nagyon kell,különben szart sem ersz,bocsi a kifejezesert. Közepfoku nyelvvizsga jo ha van,de megjobb,ha felsöfoku,hiszen lehet,hogy oran megerted,amit mondanak,de a vizsgara lehet nemtudod bemagolni. Angol ugy tudom nem,hiszen az egyetemen nyelvet is tanulhatsz,van orosz,francia stb. A baratomnak a WU-ra a bejutashoz csak az kellett,hogy bemutassa hogy van erettsegije,hogy hanyas nem neztek,es a nyelvvizsga. Hat a becsi elet az eleg draga,tehat egyetem mellett mindenfelekeppen kell munka,hogy el tudd tartani magadat. Se az alberlet,se a koli nem a legolcsobb,es a boltok sem. De a munkahelyek nagyon jol fizetnek Becsben. Remelem,valamennyit tudtam segiteni :)
2013. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a kérdéseket mint a felvételi követelmények az internetröl meg lehet válaszolni. Azt is leírhatná a kedves kérdezö, kb milyen szakok érdeklik, ez igy túl általános.

Talán ez hasznos (nem írom megint ide):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Emberileg nekem Berlin jobban bejött mint Bécs(pedig ott jartam gimibe is).

2013. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!