Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok jó külföldi egyetemek...

Tudnátok jó külföldi egyetemeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Építészmérnöki egyetemre gondoltam ja és leginkább anglia, francia.o. spanyol.o. érdekel meg amerika és olasz.o köszönööm :)))))

2013. aug. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amerikai tandíjaktól dobsz egy hátast de ha a legjobbat akarod menj a MIT-re.
2013. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Europai egyetem?
2013. aug. 6. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Cambridge, University College London, ETH Zurich, Institute for Advanced Architecture of Catalonia, The Glasgow School of Art, Architectural Association, The Royal Danish Academy of Fine Arts, Technical University Delft, Ecole de Beaux Arts, ezek a legjobb építészmérnöki egyetemek Európában...
2013. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló kihagyta az Imperial College Londont.

Nem tudom hányadikos vagy, de ennyire specializált egyetem nincs, inkább műszaki egyetemek vannak különböző néven.

De ugyanezt kérdezte valaki, hallottál már keresofuncio/kategória browsingrol...?

Talán azért nem az olyan elit intézményekre gondoltál, ahová csak tanulmányi versenyolimpikonoknak van esélyük, nem?

Atlagjotanulónak mondjuk talán ETH Zürich, vagy TŰ münchen környéke már, hogy is mondjam, szerencsés eset. De csak sacc per kb. saját elettapasztalat alapján.(TTKs vagyok, NOban és bécsben végeztem)

Ja, de a fenti kijelenteshez lásd a Rankingeket itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2013. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!