Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha cserediák szeretnék lenni,...

Ha cserediák szeretnék lenni, akkor az én családomnak is fogadnia kell egy cserediákot?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vannak olyan csereprogramok, ahol ez nem feltétel. Utána kell nézni a különböző lehetőségeknek.
2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Esetleg tudsz is ilyen programot mondani?

2013. aug. 14. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
www.yfu.hu ez nagyon jó oldal nekem is itt ajánlották és én is szeretnék majd menni de nem most mert még nem vagyok középiskolás.de nem baj.:) Kivárom és rettegj Amerika mert 2015ben eljön az én időm is.(;
2013. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A YFU-nál ez valóban nem elvárás. Ahogy az előttem szóló is ajánlotta, nézd meg a honlapot, illetve telefonon is szívesen válaszolnak a te vagy szüleid kérdéseire.
2013. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá, kérdező és 3. Sok sikert!:) (4. voltam)
2013. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Néztem már a YFU, és az AFS honlapját, de ilyesmibe nem akadtam, ezért kérdeztem itt. Ennek nagyon örülök, hogy a YFU-nál nem feltétlen kötelező diákot fogadni!

Köszönöm szépen a válaszokat, hálás vagyok. :)

Én vagy a 2015/2016-os, vagy a 2016/2017-es tanévet szeretném kint tölteni az Egyesült Államokban, vagy más angol nyelvterületű országban. Annyi tart vissza, hogyha sikerül kijutnom, de ha visszajövök majd, akkor évet kell ismételnem, és kb. 21 éves leszek mire elvégzem a középiskolát. :D De ezért az élményért bármit. :)

Kedves 3. válaszoló! Sok sikert kívánok Amerikához, lehet, hogy egy évben megyünk ki. Majd meglátjuk mit hoz a jövő. :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 14. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az évet semmiképpen sem lehet veszteségként felfogni. Viszont arra figyelj, hogy a korhatár általában 18 év. (a YFU-t ajánló voltam)
2013. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!