Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretnék csere diák lenni...

Szeretnék csere diák lenni New Yorkban vagy Francia országban. Találtam egy oldalt ami tetszik de három dolgot nem írnak amire nagyon kíváncsi lennék?!

Figyelt kérdés

1.Hány éves kortól lehet menni?Én 13 vagyok és a 19 éves (most lesz egyetemista) uncsi tesómmal mennék.

2.Hány forint lenne 1 embernek ez az egész?

3.Mi kell az ösztöndíjhoz?


Én az afs.hu oldalt találtam.Köszi.:) esetleg ha írnátok tapasztalatot ha valaki volt ilyenen?Én max 3 hónapra mennék majd.



2013. aug. 8. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
szerintem 13 évesen te nem igazán mehetsz...
2013. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idén semmiképp sem mehetsz, mert:

- nem vagy még középiskolás

- nem is lehet már jelentkezni

Egyébként ha tényleg alaposan körbenéztél volna, ezeket az infókat mind megtaláltad volna az oldalon.

2013. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a www.yfu.hu oldalt! Ott fent vannak az árak is, hamarosan indul a jelentkezés a 2014-2015-ös tanévre. Legalább 15 évesnek kell lenni, 14 évesen már lehet jelentkezni, de a legegyszerűbb, ha írsz nekik, fent van az e-mail. Ha érdekel valami a programról, írj privit, én Belgiumban voltam.
2013. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes(ebb) válaszokat.:) Rendben akkor várok és majd akkor körülnézek amikor mennék.Biztos érdekes volt Belgium.:)
2013. aug. 14. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jó volt Belgiumban, szívesen mesélek, ha érdekel.:)
2013. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!