Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tegyek ha az az álmom...

Mit tegyek ha az az álmom hogy a harvardra járjak de nem tudom hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
8 éves lány vagyok szeretném ha a jövőben a harvardra járhatnék.De nem tudok semmit hogy mi kell hozzá.Kivétel pár dolog mondjuk angolul meg kell tanulnom és az meglesz.De mást nem tudok és nagyon messze lakok.Magyarországon Somogy megyében.
2013. aug. 14. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Tegyél le erről. A Harvardra nem bekerülni nehéz, hanem fizetni. Nincsenek költségtérítéses, ingyenes, állami szakok, mindenki kemnyen perkál félévenként 5-10 millió ft körül.

Ha nincs ennyitek, inkább keress más álmot.

2013. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj,de igaza van az első válaszolónak..csak milliomosok engedhetik azt meg maguknak,de nem egy átlag magyar milliomos.Gondolkozz! Ez külföldön is egy elit egyetem,ott se tudják sokan megfizetni...Találj ki magadnak olyan célt ami szorgalomból is elérhető,nem csak pénzzel.
2013. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez általános tévhit, hogy kőgazdagnak kell lenni ott mindenkinek. Tény, hogy baromi nehéz bekerülni, illetve bent maradni, valamint nem árt ha van anyagi háttér, de a Harvadon is vannak ösztöndíjak.

Csak egy példa:

[link]


És nem ő az egyetlen hajléktalan, aki bekerült oda.

2013. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!