Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tegyek? Hogy érhessem el,...

Mit tegyek? Hogy érhessem el, hogy magyarországon tanulhassak?

Figyelt kérdés

Szlovákiában élek lány vagyok 17 éves leszek.Minden vágyam-álmom ,hogy kimehessek magyarba tanulni!Magyar vagyok ímádom magyarországot nem ,akarok itt szlovákiában élni.De az anyám nem képes ezt felfogni nem bízik bennem mit tegyek minden álmom az ,hogy kimenjek?Nem vagyok itt boldog magyarba boldog lennék így érzem és tudom is többször voltam kint már...és ez nem csupán egy fel lángolás már évek óta kiszeretnék menni!Mit tegyek?

17/l



2013. szept. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Győzködd tovább anyukádat.
2013. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó látni, hogy valaki ide vágyik.:) Mutass neki statisztikákat a magyar egyetemekről, stb.:)
2013. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar statisztikák félek meg fognak gyözni, h maradj szlovakiaban, csehorszagban.

A szlovákiaiakra nem biztos h igaz, de a prágai Károly egyetem jobb mint az ELTE, persze szakfüggö. (timeshighereducation rankings, stb.)

De Budapest nagyon jó város, föleg fiatalon!! Emiatt érdemes lehet idejönni tanulni.

2013. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!