Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pszichologus szeretnek lenni...

Panda3712 kérdése:

Pszichologus szeretnek lenni Nemetorszagban. Lenne par kerdesem. Segitetek?

Figyelt kérdés

mire lenne szuksegem? a nyelvet beszelem.hany ev az egyetem + praktika meg amik meg kellenek?

Romaniaban vagyok Real profilon.muszaj az eretsegit Biobol adjam?



2013. szept. 20. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, en most kezdem a szakot Münsterben :-))) Okt 14-en, magyar erettsegim van!


C2-es nyelvvizsga kell, erettsegid elfogadtatasarol itt olvashatsz:


[link]


Amugy kituno (kozeli) eredmeny kell hogy felvegyenek, az orvosi mogott az egyik legkeresettebb szak!



Bachelor 3 ev, Master 2 ev - itt mar szakosodhatsz

Ha terapeuta akarsz lenni az meg 3 ev tovabbkepzes es fizetos.


Praktika egyetemenkent valtozo, Münsterben most 3 honap kell @ 40h/munkahet, amit tobb reszletben is vegezhetsz de min 4 het kell egy legyen.

2013. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiegeszitenem:


ez a Praktika a Bachelorra vonatkozik, Masterre megint mas szabalyok vonatkoznak.


Interneten olvasgathatsz, van irodalomajanlas, mintaorarendek, szakmai lehetosegrol is informalodhatsz..


Meg persze irhatsz nekem, en mar fel labbal benne vagyok :-))

2013. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!