Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön tanulni egy évig...

Külföldön tanulni egy évig pályázattal hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd kimenni nagyon külföldre (most 2.gimis vagyok) egyetemen de semmit sem tudok róla. Hogyan lehet ilyet igényelni? Sokba kerül vagy ingyenes? min múlik hogy elfogadják? tanulmány? mekkora adott nyelvtudás kell hozzá?
2013. szept. 22. 22:38
 1/3 anonim válasza:

inkább menj ki most, míg gimis vagy:

[link]


egy szuper lehetőség csak gimnazistáknak.:) egyetemre nehezebb bekerülni szerintem.

2013. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval 1millió körül van mind? :( Nekem annyit nem fog apum fizetni. Nem vagyunk szegények de nem élünk ilyen jól:/
2013. szept. 26. 20:54
 3/3 anonim válasza:
igen, de pályázhatsz ösztöndíjra, és akkor csak a 30%-át kell befizetni, ha jól tudom. és ha nem egy évre mész, hanem pár hétre, akkor már jóval kevesebb. de interneten keress rá. rengeteg cég van. van olyan, ahol önkéntes munkára mehetsz pár hónapra külföldre. meg ha majd egyetemista leszel, akkor ajánlom a Campleaders-t. :) USA-ba közvetít egyetemistákat gyerektáborokba dolgozni. 130ezret fizettem be (amit 2 nyári diákmunkával simán össze lehet hozni) 3 hónapot voltam az USA-ban, rengeteg helyen voltam, jó sokat költöttem a fizetésemből. de így is hazahoztam 100ezret, szóval 30ezerFt-ba került ez a "kis" amerikai kirándulás :D rengeteg lehetőség van, csak kutatni kell utánuk.
2013. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!