Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan, aki az orvosi...

Van itt olyan, aki az orvosi egyetemre keszul?

Figyelt kérdés
Igaz en kulfoldon elek, de mar annak is orulnek, ha olyas valaki irna, aki otthon keszul az orvosi, foleg, ha egyedul. Neha jo lenne beszelgetni olyas valakivel, akinek hasonlok a celjai. Akar meg egyes feladatokban is segithetnenk egymasnak. A fizikai, kemiai szamitasok pl. minden nyelven ugyanazok.:) Igaz eddig ugy erzem nincs szuksegem segitsegre, de hat egyutt megiscsak konnyebb. En mar vegeztem a gimivel, szoval immar huszonevesen vagok neki a nagy feladatnak. Mar minden szukseges konyvet beszereztem. Hajra mindenkinek!
2013. okt. 17. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielott valaki felreertene, szamomra nem megerosites kell,es azt is tudom, hogy nem mas fogja megtanulni helyettem. Pusztan hasonlo erdeklodesu, illetve hasonlo szituacioban levokkel beszelgetnek neha.
2013. okt. 17. 11:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan is irhat akar, aki allatorvosira keszul.:)
2013. okt. 17. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én állatorvosira készülök :D Neked is szóba jöhet ez a hivatás, vagy a humán orvosi az egyetlen? Májusban érettségizel? Melyik egyetemre szeretnél bekerülni?
2013. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Allatorvosi nem johet szoba, de felveteli targyakat tekintve ugyanaz neked is.:)


En kulfoldok elek, tehat egy itteni egyetemet celoztam meg. Te hova szeretnel? En mar erettsegiztem, most csak felvetelizni fogok. Itt kulon felveteli van.

2013. okt. 18. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!