Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan sikerülhetne külföldön...

Hogyan sikerülhetne külföldön tanulnom?

Figyelt kérdés
11.es vagyok 13 évfolyamos idegenforgalmi szekközépiskolában. jegyeim 3-4-5 es évvégi átlagom 10-ben 3,75 volt, viszont angolból felsőfokúm van plusz folyékonyan beszélem a nyelvet és most tanulok németet mellé, amiből valószínű meglesz majd a középfokú nyelvvizsgám 13. végére. Kijuthatok külföldre tanulni? Mit kellene ehez tennem? Milyen jegyek kellenek hozzá és anyagilag, ha nincsenek hozzá meg az alapjaim, akkor hogyan tudnam előteremteni? (Németországba, Hollandiába, Dániába mennék szívesen, vagy igazából akárhova,csak kérdés hol ingyenes a képzés)

2013. okt. 17. 18:18
 1/1 anonim válasza:
szia! nemrég találtam ezt az oldalt, de mivel én még csak 15 vagyok én még nem megyek ki, de nagyon érdekes, ha idősebb lennék biztos élbék a lehetőséggel. 1 évig tanulhatsz külföldön ingyen egy befogadó családnál, nézd meg: [link]
2013. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!