Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megéri 1 év cserediákság...

Megéri 1 év cserediákság Ausztráliában szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek 11-ben megéri kimenni Ausztráliába 1 évre? (úgy, hogy ha visszajönnék évet kell ismételni) Suli által nem tudom mennyit kéne fizetni, de szerintetek megérné? És lehet, hogy ez hülye kérdés de középfokon beszélek angolul általánosban kéttan angolos voltam és jól is ment az angol+angol tantárgyak úgyhogy szerintem pl. angolul törit tanulni nem okozva gondot az angol tantárgyakból mindig 5-ös voltam (most 9-es vagyok). És ha pl. kimennék 1 évre akkor lehet, hogy mire vissza jövök tudnék(vagy legalább közelítenék) a felsőfokú szinthez? Tudom, hogy 9-es létemre kicsit túlzás lehet, hogy már ezen gondolkozom de ez megakadt bennem, hogy mi lenne ha lenne rá lehetőségem? :)

2013. nov. 5. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem zavar, hogy évet kell ismételni, akkor jó ötlet :)
2013. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen!! Megéri!!! Én ismerek olyat, aki kiment Rotary-val, imádta. Olyan helyeken járt, hogy az csoda, és szerzett egy csomó barátot is.
2013. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!