Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megoldható a cserediákság...

Megoldható a cserediákság méregdrága irodák nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék cserediák lenni Amerikában, van egy barátnőm kint, aki felajánlottam hogy szívesen lennének a fogadócsaládom. Tanulóvízumot csak úgy kaphatok, h az iskolával már van szerződésem vagy papírom, de kérdés, hogy mindenképpen megadják-e? Angolul társalgási szinten beszélek, könnyen megértetem magam és engem is megértenek, de nyelvvizsgám nincs. Hátrány-e ez? Szerintem jobban megérné ez, mint egy utazási iroda, mert 2 millió forintot is elkérnek, pedig csak repülújegy, tankönyvek, esetleg egyenruha és oltási, egészségügyi dolgokra kellene költeni, ami szerintem egymillión belül van. Szóval lehet ezt törvényes módon csinálni? Köszi!

L/16


2012. aug. 4. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot azzal az iskolával, ahová járnál, és kérdezd meg tőlük, mi a módja ennek.
2012. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!