Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Segíteni Nekem valaki, aki az...

Segíteni Nekem valaki, aki az Eszterházy Károly Főiskolára jár Egerbe? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés
Jelenleg a szlovákiai Selye János Egyetemen tanulok, tanárnőnek (alsó tagozatos) mesterképzésen. Az EKF-en pontosan melyik szak felel meg ennek? Mert néztem a szakok listáját és nem igazán igazodom ki rajta. Tervezem, hogy a nyári szemeszterben az EKF-re megyek tanulni ERASMUS-keresztül.

2013. nov. 7. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj a főiskola nemzetközi kapcsolatok osztályára, pontosan a képzésed nevét, szakodat megírva nekik és érdeklődj a lehetőségekről. A honlapon fent vannak az elérhetőségek: www.ektf.hu
2013. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én oda jártam, de nem rémlik, hogy lett volna tanító képzés (akik csak alsós gyerekeket oktatnak), akik tanár szakon voltak, ők voltak gimiseknél is hospitálni, gyakorló tanításokat végezni. Nem tudom azóta változott-e a helyzet, de a legbiztosabb, ha magát az iskolát kérdezed meg. Sok sikert!
2013. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a választ :) Mindenképpen írok nekik :) remélem összejön.
2013. nov. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!