Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen az iskola Angliában?...

Milyen az iskola Angliában? Hanyadikba mennék?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és valószínüleg ki fogunk menni Angliába. Én várnék évvégéig, de anyum már félévkor kimenne. Most hatodikos vagyok. Ott 5-be vagy 6-ba mennék? Van kint egy régi osztálytársam aki most 6-kos, az osztályába járhatnék? Befogadnának így félévkor/félévre? És úgy tudom ott hatodik után el kell menni "middle school"-ba vagy mibe. Az ott hogy megy? Kell valamilyen felvételit írni, mint például itt a hatosztályos gimikhez? Vagy hogyan? És még egy kérdés: Mikor érettségiznék ott?
2013. nov. 10. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg visszatennének egy évvel :)
2013. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 David Feher válasza:

hülyeségeket ne beszéljetek itt londondonba az iskolák tejesen mások mint otthon én 11 es vagyok és 16 éves de engem vissza tetek egy ével mert az angolom nem felelt meg.

de ha nem multál el 15 éves nem tesznek visza egy ével és mondjuk te ha otthon 6 os voltál itt 7. es lessze 1 ével elöre kerülsz ha nem beszélsz angolul egy ael csoportba tesznek az egy ilyen felzárkoztató csoport ahol neked segitenek. és az is hülyeség hogy 6. ba sulit kell váltanod egészen 11. ig ugyan abba a suliba maradsz es 10. ben és 11 ben van egy kis éredségid. ez kb azt jelenti otthon egy GSCE VIZSGA amit minimum c re kell meg irnod aztán tovább mész 2 évig továbtanulni kb és utána még 2 év az egyetem itt igy van 2 év a közép iskkola mert félig már le teted az általánosba. de egyével elöre kerülsz az a lényeg. ha most mész ki.!

2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az angolom megy, legalábbis az alapok megvannak, elbeszélgetek, értek angolul. És olvasgattam róla, hogy 7-be - avagy 6-ik után - el lehet/kell menni középsuliba, vagy nem tudom mibe egy szóval el.

(Itt néztem: [link] )


De arra vagyok kíváncsi, hogy így félévkor ez hogy megy..?

És, hogy 7-be (ugye a "középsuliba") tennének vagy vissza a 6-ba (azaz "általános iskola") ?

2013. nov. 17. 20:34
 4/4 David Feher válasza:
Ha az angolod meg felel közép suliba tesznek ha nem akkor egy angol elő készítőre és utána közép iskolába:)!
2013. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!