Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék tanulni Angliában?

Hogyan tudnék tanulni Angliában?

Figyelt kérdés

Londoni egyetemre szeretnék menni továbbtanulni de ehhez rengeteg pénz kelle...suli,szállás,kaja

Hogyan lehetne ezt megoldani? Azt hallottam van valami hitel lehetőség a sulira és csak akkor kell visszafizetni ha utánna olyan munkát találsz ahol a kereseted meghalad egy szintet. Bezséltem apuval de ő ezt nehezen hiszi el... Mennyire igaz ez? Hogy lehetne megoldani mindent? Nagy álmom válna valóra...


2013. nov. 14. 06:54
 1/2 jolmegmondo válasza:
Először érettségizz le. A helyesírásod alapján ez még nem sikerülhetett.
2013. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen közvetítők, akik segítenek a jelentkezésben, papírok elintézésében és hasonlókban. Keress rá a neten, és vedd fel velük a kapcsolatot.

Az ottani továbbtanulást nem tudom, hogy konkrétan mennyibe kerül, de az biztos, hogy a szállás és a megélhetés drágább mint itt. Viszont még kisebb munkákkal is (pl. takarítás, mosogatás) egész jól lehet keresni, ha a hazai keresethez hasonlítod. A diákoknak vannak bizonyos engedmények is, pl. a gyógyszereket teljesen ingyen kapják. Voltam már kint, de csak ennyit tudok mert én nem tanulni mentem.

2013. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!