Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldre szeretnék menni...

Külföldre szeretnék menni nyelviskolába, ösztöndíjjal. Tudtok mondani ilyen lehetőségeket?

Figyelt kérdés
Végzős középiskolás vagyok, szeretnék kimenni valamely angol nyelvű országba, egy nyelviskolába, ahol el tudnám mélyíteni a tudásom, hiszen ott mégiscsak rá lennék kényszerítve, hogy beszéljek.

2013. nov. 23. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ösztöndíjról nem tudok nyelviskolákba, hiszen alapon mind profit orientált. Szóval fizetni kell érte. Én voltam már többször is külföldön nyelviskolában, de én is fizettem érte, nem is keveset, viszont ott tényleg rá leszel kényszerítve arra, hogy használd a nyelvet, szóval szerintem megéri kimenni!
2013. dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!