Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megfigyeltétek, h akik külföld...

Megfigyeltétek, h akik külföldön töltenek egy félévet rögtön kiírják közösségi oldalon, míg h visszatértek, azt elfelejtik?

Figyelt kérdés
Rögtön megjelenik h melyik egyetemen tanul, amint felveszik Erasmusszal fél évre, amikor pár hónap múlva visszajön viszont nem állítja át h bizony ő "csak Eltés". Rengeteg ilyen ismerősöm van, nekem olyan dicsekvés-szagú a dolog. És nem, nem vagyok féltékeny mielőtt vki azzal jönne, mert én eleve külföldön nőttem fel, és itt is végeztem el az összes sulit
2013. nov. 30. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon gondod ne legyen, minthogy ezt figyelgeted... Az én ismerősi körömben nem ilyenek az emberek, nem felvágni akarnak ezzel.
2013. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!