Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha választhatnátok, hogy...

Ha választhatnátok, hogy Európa melyik országába mennétek egyetemre, hova mennétek?

Figyelt kérdés
Nem úgy gondolom, hogy mert ez szép ország vagy ilyesmi... Hanem hogy mondjuk van ingyenes oktatásra lehetőség, könnyű beilleszkedni, jók az egyetemek, az oktatás, ha nem vagy milliomos is meg tudsz élni ott kint...

2013. dec. 12. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én angol nyelvterületre mennék. :) Egyrészt az oktatás színvonala miatt, meg mert pl ott sok szakon igaz, hogy 4 éves az alapképzés, de ezekből általában 1 évet valahol külföldön kell járni, tehát egyszerre 2 országban is lesz lehetőséged tanulni mire diplomát kapsz. Másrészt pl Skóciában vagy Írországban ingyenes az első diploma...igaz, hogy viszont a megélhetés sokkal többe kerül, mint itthon. Meg az angol diákhitel is sokkal kedvezőbb, mint a magyar, ha mondjuk Angliában tanulnál tovább.
2013. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én Finnországba..
2013. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

University of East London.

Imádom Londont, ez az egyetem meg szimpatikus.

Ha nem London, akkor Dánia.

2013. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik, akkor Norvégiéban mindenkinek ingyenes az egyetemi oktatás, szóval oda. Meg persze vegyi kutatásban is jeleskednek, ami engem eléggé vonz...
2013. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én Moldováva mennék Chisinauba.
2013. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én Hollandiába
2013. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ausztria, Hollandia, vagy vmelyik északi ország.
2013. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Carole válasza:
Franciaország, Anglia, Dánia.
2013. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olaszország
2014. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!